Menara Airport Appartement - 10 Min Walk

  • 58 m²

Jeśli masz wczesny lot z Marrakeszu, Menara Airport Appartement - 10 Min Walk Marrakesz o powierzchni 58 m² leży 0,7 km od lotniska Menara. Obiekt położony jest 3 km od dworca kolejowego Dworzec owy i 5 min piechotą od przystanku autobusowego Clinique Aeroport.

Menara Airport Appartement - 10 Min Walk oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono ręczniki.

Apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię.

Park Arsat Moulay Abdeslam znajduje się w odległości 3 km, a goście mogą również odwiedzić Dżamaa al-Fina w odległości 4 km od tego apartamentu. Do centrum Marrakeszu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Medyna Marrakeszu leży w odległości 5 min spacerem.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Menara Airport Appartement - 10 Min Walk Marrakesz
Appartement Aeropuerto
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Appartement Aeropuerto

8.5
Świetny 85 opinii
182 m od nieruchomości
USD 41 USD 37
za noc
Riad Apartment Beldi Style
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Riad Apartment Beldi Style

376 m od nieruchomości
Airport View Apartment Marrakech
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Airport View Apartment Marrakech

9.4
Wspaniały 101 opinii
453 m od nieruchomości
USD 78 USD 70
za noc

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 13:00 do 23:00
    Wyjazd: od 10:00 do 13:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Menara Airport Appartement - 10 Min Walk można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w Menara Airport Appartement - 10 Min Walk.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Menara Airport Appartement - 10 Min Walk Marrakesz

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij